Лесно вебсајт Builder

Изградете ја вашата убава веб-сајтот за лична употреба или за вашиот мал бизнис во минути, with the unbelievable simple Site Builder. Тоа е преполна со сите карактеристики кои ви даваат се што ви треба за да добие интернет. Grow your business and you will never miss a customer.

Easy site builder

Изградба вашиот сајт сега!

Лесно

 • Дизајн Wizard - лесен постави за почетници користење 3 едноставни чекори
 • HTML / CSS дизајн за напредни корисници
 • Лесен уредник алатка за надградби или промени на слики и текст

Целосно

 • Вклучува бесплатен хостинг со 99.9% uptime
 • Вклучува бесплатни е-мејл сметки се заштитени со 256-битна енкрипција

Брзо

 • Влечи-и-пушти
 • Над 300 шаблони и 8,700 слики
 • Повеќе од 70 претходна вграден веб-сајтови за вашата индустрија, вклучувајќи и текст и слики
 • Интуитивна навигација

Мобилни

 • Рационализација дизајн обезбедува вашиот сајт изгледа неверојатно на паметни телефони, како и компјутерски екрани.
 • Автоматска конверзија создава мобилен-пријателски сајт веднаш - вие не мора да се направи нешто.
 • Целосно да го персонализирате Вашиот мобилен веб-сајт (Делукс и премија планови само).

Социјална

 • Вклучува социјални гасови од Фејсбук®, Твитер®, YouTube®, и Фликр®
 • Се вклучат преку форуми или гасови од Blogger ™, Tumblr, и TypePad
 • Линк до Фејсбук, Твитер, Мајспејс®, Вкусни, и број на гласови®
 • Додадете популарни графички контроли вклучувајќи Yelp®, HomeFinder, OpenTable®, и MapQuest®