Easy Website Builder

Build faqen tuaj të bukur për përdorimin tuaj personal ose për biznesin tuaj të vogël në minuta, with the unbelievable simple Site Builder. Është e mbushur me të gjitha karakteristika të ju jep gjithçka që ju duhet të merrni në internet. Grow your business and you will never miss a customer.

Easy site builder

Build faqen tuaj te internetit tani!

I lehtë

 • Dizajni Wizard - ngritur lehtë për fillestar duke përdorur 3 hapa të thjeshtë
 • Dizajn HTML / CSS për përdoruesit e përparuar
 • Mjet i lehtë redaktor për përditësime ose ndryshime në imazhe dhe tekst

Complete

 • Përfshin FALAS hosting me 99.9% uptime
 • Përfshin FALAS mail llogarive të mbrojtura me 256-bit encryption

Fast

 • Drag-and-drop
 • Mbi 300 templates dhe 8,700 images
 • Më shumë se 70 faqet e internetit të para-ndërtuar për industrinë tuaj, duke përfshirë tekstin dhe imazhet
 • Navigacion Intuitive

Mobile

 • Dizajn aerodinamik siguron faqja e juaj duket e mahnitshme në smartphones, si dhe ekrane kompjuter.
 • Konvertimit automatik krijon një faqe celular-miqësore në çast - ju nuk keni për të bërë një gjë.
 • Plotësisht rregulloje faqen tuaj te internetit celular (Deluxe dhe Premium planifikon vetëm).

Social

 • Përfshin ushqen sociale nga Facebook®, Twitter®, YouTube®, dhe Flickr®
 • Angazhohen nëpërmjet forumeve apo prurjet nga Blogger ™, Tumblr, dhe TypePad
 • Link në Facebook, Twitter, MySpace®, Delicious, dhe StumbleUpon®
 • Shto Widgets popullore përfshirë Yelp®, HomeFinder, OpenTable®, dhe MapQuest®